ناظر کالا ، گواهی عضویت سندیکای برق ایران

عضویت ناظر کالا در سندیکای صنعت برق ایران قدمی قدرتمندانه این مجموعه به سوی اهداف خود می باشد.


همیشه نگاه مجموعه ناظرکالا رو به پیشرفت بوده است. توسعه برند به همراه همکاری با سازمان و ارگان های بزرگ کشوری امری است لازم و ضروری. این روزها ناظر کالا به عضویت سندیکای صنعت برق ایران شده است و نام و نشان ناظر کالا مزین شده است به نشان این تشکل صنفی که در سراسر ایران فعال می باشد. سندیکای صنعت برق ایران یک تشکل صنفی فعال در حوزه برق و انرژی کشور است. این تشکل با استفاده از دانش روز مدیریت تشکل‌های اقتصادی موفق شده است با ایفای نقش موثر در بهبود محیط کسب و کار صنعت برق به جایگاه نخست تشکل اقتصادی عضو اتاق بازرگانی ایران دست یابد و برای چهار سال متوالی (۱۳۹۰ تا ۱۳۹۳) به عنوان تشکل صادراتی نمونه کشور شناخته شود.
پس از مذاکرات صورت گرفته با توجه به عملکرد مطلوب مجموعه ناظر کالا در بخش صنعت برق ایران جهت همکاری و توسعه دو مجموعه شرکت ناظر کالا به عضویت تشکل بزرگ صنفی فعال در حوزه برق، سندیکای صنعت برق ایران درآمد و عضویت ناظرکالا در سندیکای برق ایران قطعی شد.
ما در ناظر کالا همه تلاشمان را خواهیم کرد تا علاوه بر پوشش کامل و بدون نقص آنهم پخشی به وسعت ایران وظایف خود را با قدرت در راستای حمایت از تولید کنندگان ایرانی و رضایت مصرف کنندگان ایرانی انجام دهیم.
در انتها این عضویت را ناظرکالا در سندیکای برق صنعت ایران را به تمامی ناظرکالایی ها ( تولید کنندگان بزرگ و شریف و مصرف کنندگان و همکاران ناظر کالا در سرتاسر ایران عزیمان تبریک می گوییم.

شما اولین نفر خواهید بود.

برای اطلاع از شرایط فروش ویژه ناظر کالا کلیک کنید .

[mc4wp_form id="68"]
سایدبار Scroll To Top