گارانتی محصول

صرفا برای راحتی شما

ناظرکالا تصویر گارانتی محصولات الکتریکی
گارانتی کالاهای الکتریکی

صرفا برای راحتی شما

تمام تلاش ما در شرکت الکتریکی ناظر کالا بر آن است که شرایطی را برای شما مشتری عزیز فراهم نماییم تا خریدی راحت تر را تجربه نمایید.


در این راستا خدمات گارانتی محصولات الکترونیکی را مقدم دانسته ایم.،از عمده مشکلات خریداران در خصوص اعمال گارانتی محصولات ،تعویق در ارجاع کالاهای معیوب میباشد که ما در شرکت ناظر کالا بر آنیم با راه اندازی واحدی مستقل با مسئولیت گارانتی کالاهای الکتریکی،پاسخی بر این نیاز شما عزیزان باشیم.

نحوه خدمت رسانی ما

وظیفه ما در واحد پشتیبانی(گارانتی) ناظر کالا دریافت محصول معیوب از خریداران و تعویض ان با کالای سالم وبدون نقص موجود در انبار شرکت ناظر کالا در کمترین زمان ممکن میباشد.

با توجه به تفاوت شرایط گارانتی هر یک از کارخانه های تولید محصولات الکترونیکی،شما میتوانید با مطالعه صفحه ویژه گارانتی محصولات ،اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

1
2
3
4

اطلاع از شرایط گارانتی محصول

خواهشمندیم با توجه به نوع کالا و مطالعه شرایط پذیرش گارانتی، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.

تکمیل فرم گارانتی

اطلاعات درخواستی که شامل نـــــــــــام خــــانوادگی ، نـــــام فروشگاه،شماره فاکتور و تصویر محصول میباشد را با دقت تکمیل فرمایید.

ثبت نهایی

در این مرحله پس از تماس واحد گارانتی با خریدار محترم و دریافت اطلاعات تکمیلی ،ثبت گارانتی نهایی میگردد.

 

تحویل کالا

کالای الکتریکی سالم پس از تایید واحد گارانتی شرکت ناظر کالا ،دریافت دستور خروج از انبار و ارجاع کالای معیوب ،. در اولین فرصت ممکن به خریدار محترم نخویل داده می شود.